W dniu 18 stycznia 2023r  Hyundai Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie za pośrednictwem Autoryzowanego Dealera Hyundai w Kaliszu – firmy AutoCentrum Lis na mocy umowy partnerskiej o współpracy w kształceniu praktycznym  uczniów kaliskiej samochodówki przekazał szkole bezpłatnie na cele dydaktyczne części zamienne marki Hyundai o łącznej wartości 21.364,23  zł. Wśród nich znalazły się między innymi specjalistyczne narzędzia, głowice silników, katalizatory, kolumna i przekładnia kierownicza, panele sterowników i przełączników, zawory recyrkulacji spalin, reflektory, zestawy naprawcze oraz deski rozdzielcze ze wskaźnikami i podzespoły mechatroniczne.

Na ręce Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica w Kaliszu Tomasza Stępniaka, w obecności przedstawicieli organu prowadzącego Pana Grzegorza Kulawinka – Wiceprezydenta Miasta Kalisza oraz Pani Eweliny Dudek – Naczelnika Wydziału Edukacji, uroczystego przekazania dokonali Panowie: Marcin Woronko – Zone Manager After Sales Hyundai Motor Poland, Filip Bączkiewicz – kierownik serwisu Hyundai Kalisz oraz Mateusz Lewandowski – koordynator serwisów Grupa Lis.

Serdecznie dziękuję za tak cenne wsparcie naszej szkoły i pragnę zapewnić, że otrzymane pomoce dydaktyczne będą służyły uczniom w zdobywaniu
i pogłębianiu wiedzy oraz umiejętności z dziedziny mechaniki i mechatroniki samochodowej. Pragnę również nadmienić, że właśnie dzięki bliskiej współpracy „samochodówki” z przedsiębiorcami branży motoryzacyjnej wiążę dalszy rozwój szkoły w kształceniu kolejnych pokoleń samochodziarzy.

 

 

Informację wytworzył: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 18.01.23 Patrycja Pietrzykowska

Zmień rozmiar czcionki
Wybierz kolor