W dniu 27 kwietnia 2022 r. w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów dla nauczycieli w plebiscycie edukacyjnym „Nauczyciel na medal”  Wielkopolski.

Nauczyciel Zespołu Szkół Samochodowych w Kaliszu – Anna Kwaśniewska zajmując pierwsze miejsce w Kaliszu w kategorii szkoły ponadpodstawowe awansowała do finału województwa, w którym znalazła się wśród piątki zwycięzców plebiscytu  w województwie wielkopolskim  w tej kategorii i otrzymała tytuł NAUCZYCIELA NA MEDAL 2021 w Kaliszu oraz nagrodę  i dyplom za zajęcie IV miejsca
w Wielkopolsce.

W finale dyplom za zajęcie I miejsca w Kaliszu otrzymał również Zespół Szkół Samochodowych.

Do plebiscytu zostało zgłoszonych około 4600 nauczycieli z całego województwa w kategoriach przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i uczelni wyższych. Zarówno szkoła jak i nauczycielka otrzymali nominację do udziału poprzez zgłoszenie rodziców
i uczniów.

Serdeczne gratulacje dla Pani Anny Kwaśniewskiej składa Dyrekcja i grono nauczycielskie kaliskiej samochodówki. Jesteśmy dumni, że mamy takiego pracownika, nauczycielkę i koleżankę.

AK1

 

 

Informację wytworzył: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 30.04.2022 Patrycja Pietrzykowska

Zmień rozmiar czcionki
Wybierz kolor