GIEŁDA PRACY !!!

Rozmiar czcionki : Powiększ | Zmniejsz

image_pdfimage_print

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy w publicznych jednostkach oświaty do korzystania z nowego narzędzia w ramach strony kalisz.pl.

https://www.kalisz.pl/urzad/oswiata/gielda-pracy

Za pośrednictwem dostępnych tam formularzy nauczyciele, pracownicy administarcji i obsługi mogą zgłosić chęć podjęcia pracy w odpowiedzi na oferty zamieszczane przez szkoły, przedszkola
i placówki.

 

Zgłaszania aplikacji na ofertę szkoły z załączeniem dokumentów (w tym CV) jest warunkiem  koniecznym umieszczenia aplikacji w bazie i musi być potwierdzone poprzez e-mail wysłany na adres wskazany przez osobę szukającą pracy. Należy też odróżniać aplikację na ofertę od ogólnego zgłoszenia „Szukam pracy” dostępnego pod adresem https://www.kalisz.pl/urzad/oswiata/gielda-pracy/szukam-pracy/formularz-dla-nauczycieli. W tym drugim przypadku zgłoszenie jest umieszczane w ogólnej bazie osób poszukujących pracy i może być wykorzystane przez każdego dyrektora szkoły, który nie otrzymał żadnej aplikacji na ofertę pracy.

kkkk

Aktualizacja: 30.07.2020 Patrycja Pietrzykowska

Share on Facebook
Udostępnij!