Bezpieczna droga do szkoły

Wiemy doskonale jak ważne jest bezpieczeństwo każdego z nas, w zgodzie z tymi założeniami uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych z kl. IIa wraz z wychowawcą Agnieszką Phimmachak gościli w Szkole Podstawowej nr 1.
      Chłopcy z „samochodówki” przygotowali dla dzieci zajęcia „bezpieczna droga do szkoły – bezpieczny powrót do domu”. Uczniowie omówili i pokazali prezentacje multimedialną z wybranymi znakami drogowymi. Następnym etapem była pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze. Zebrane informacje uczniowie wykorzystali do wypełniania kart pracy i udziału w konkursie wiedzy o ruchu drogowym. W nagrodę za aktywny udział w zajęciach i przyswojenie dużej dawki wiedzy dzieci otrzymały drobne upominki oraz elementy odblaskowe.

IMG_4857IMG_4861OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Informację wytworzyła: AgnieszkaPhimmachak
      Aktualizacja: 07.06.2016r Patrycja Pietrzykowska