“Językowy zawrót głowy – edycja 2017”

Nasza coroczna impreza integrująca uczniów i nauczycieli w tym roku była wyjątkowo kolorowa i zabawna.
Jej pierwsza część to pokaz mody z całego świata – prezentacja wyjątkowo starannie przygotowanych strojów i stylizacji z wielu krajów była pokazana na „wybiegu” – szkolnym korytarzu i podziwiana przez szeroką widownię. Oprawa muzyczna pozwoliła przenieść się na chwilę w „wielki świat” i stworzyła zabawną atmosferę.

Druga część imprezy to prezentacja prac konkursu „Zawodowa Choinka” – dekoracja choinki świątecznej w ozdoby z branży samochodowej i logistycznej. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 2a za przygotowanie „mechanicznej” stylizacji, drugie miejsce klasa 2c za choinkę „logistyczną”. Trzecie miejsce zajęli mechanicy z klasy 4 a.
Rada Rodziców, która była sponsorem imprezy umożliwiła nam nagrodzenie uczniów szczególnie zaangażowanych w przeprowadzenie i zorganizowanie imprezy.
Ciekawe co będzie działo się w 2018 roku ……

Informację wytworzyła: Dorota Cicha
Aktualizacja: 02.03.2018 Patrycja Pietrzykowska