Nasi uczniowie w finale ‘Professional English’

Nasi uczniowie w finale ‘Professional English’

W tym roku organizatorem trzeciej edycji konkursu języka angielskiego zawodowego PROFESSIONAL ENGLISH jest Zespół Szkół Transportowo- Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowie Wielkopolskim.

W pierwszym etapie online wzięły udział szkoły z Poznania, Leszna, Gniezna, Ostrowa Wielkopolskiego i Kalisza. Do testu online przystąpiło 49 uczestników.

Czterech uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finałowej dziesiątki:

Michał Leśniak i Robert Woźniak z klasy IV A, a także Patryk Jasiński oraz Mariusz Woźniak z klasy II A.

Najlepszy wynik uzyskał Michał Leśniak 96 punktów na 100 i tym samym wygrał ten etap konkursu.

Robert Woźniak również znalazł się na ‘podium’ zajmując trzecią lokatę.

Finałowej czwórce bardzo gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejny etap.