Pożegnanie klas czwartych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych odbyło się w piątek 29 kwietnia 2016 roku. Były pełne wzruszeń przemówienia i pożegnania, a także wręczenie nagród dla najlepszych uczniów. Dyrekcja, Kadra Pedagogiczna, zaproszeni goście i klasy technikum zgromadzili się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych. Najpierw wniesiono sztandar szkoły, odśpiewano hymn, a następnie uczczono Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Dzień Patrona.

„Ale to już było” – skecz pod takim tytułem rozpoczął drugą część uroczystości pożegnania tegorocznych abiturientów. Śmiech przeplatał się z łzami wzruszenia. Wszystkim czwartoklasistom jeszcze raz życzymy: „By Wasze życie było szczęśliwe, twórcze, radosne, piękne, ale także wartościowe, szlachetne i oparte na wartościach nieprzemijających.”

DSC00749DSC00747DSC00725DSC00717DSC00732DSC00735DSC00755DSC00762

Informację wytworzyła: Dagmara Noga