Sprzątanie świata 2015

„Wyprawa – poprawa” – pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja Sprzątania świata – Polska. W ramach tegorocznej edycji kampanii zwracamy szczególną uwagę na rolę, jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. Wskazanie, że poza obowiązkami, mamy również prawa, a jednym z nich jest prawo do tego, żeby się domagać rozwiązywania przez gminy takich problemów jak np. dzikie wysypiska. Do tego potrzebna nam będzie wiedza i chęć współuczestniczenia w działaniach podejmowanych dla czystego środowiska.

W ramach corocznej akcji „Sprzątania Świata”, która zawsze przypada we wrześniu społeczność uczniowska naszej Szkoły  postanowiła zgłębić ten problem poprzez  udział w tej kampanii.
      W ramach akcji zostały przyznane wyróżnienia dla następujących osób:

1. Patrycja Bitner – uczennica kl. IV c
             2. Marta Szuławy – uczennica kl. IV c