Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu 2016

W tym roku zorganizowaliśmy plebiscyt na najżyczliwszą osobę w klasie. Wytypowani uczniowie zostali laureatami do Orderu Życzliwości, który został im wręczony podczas obchodów święta.
      W tym dniu na drzwiach pracowni pojawiły się emblematy życzliwości:
      „Uśmiech nic nie kosztuje”, „Bądź tam, gdzie inni potrzebują”… W ramach Święta przygotowane zostały gadżety (buzie – uśmieszki), słodkości oraz do wylosowania porady ze „Szkolnego Poradnika Życzliwości”. W organizację i przebieg tego Święta zaangażowały się uczennice z klasy IIIc: Dagmara Werecka, Joanna Chabierska oraz
      z klasy IIc: Aleksandra Pawłowska, Natalia Milewska.

21 listopada w bibliotece szkolnej była wystawiona „Szkolna Księga Życzliwości” założona w roku 2013, kiedy obchodziliśmy w Naszej Szkole po raz pierwszy Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. Przedstawiciele poszczególnych klas mogli wpisać się do tej Księgi.

Organizatorami Święta Życzliwości w Naszej Szkole były:
      Barbara Mizerska, Anna Olczak, Dorota Cicha, Agnieszka Majerowicz

DSC01271DSC01339DSC01355DSC01354DSC01312DSC01295DSC01266DSC01262DSC01207DSC01205

Informację wytworzyła: Barbara Mizerska
      Aktualizacja: 25.11.2016r Patrycja Pietrzykowska