Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu w Naszej Szkole

Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu w Naszej Szkole

21 listopada 2014r

21 listopada 2014 roku obchodziliśmy po raz drugi w naszej szkol Światowy Dzień Życzliwości  i Uśmiechu.

W tym dniu zaprosiliśmy wszystkich nauczycieli, uczniów, pracowników administracji do wspólnego świętowania Dnia Życzliwości i Uśmiechu.

Na tydzień przed obchodami święta zostały przygotowane plakaty i tablice

informacyjne. Na drzwiach każdej pracowni zostały naklejone plakaty

z napisami: „Uśmiechnij się”, „Uśmiech otwiera serca”, „Bądź życzliwy

dla innych”….

Pojawiły się także zaproszenia  do udziału w pisaniu kartek z pozdrowieniami, życzeniami   dla nauczycieli, kolegów i koleżanek z naszej szkoły.

W bibliotece szkolnej umieszczona została Skrzynka Poczty Życzliwości.

Na kilka dni przed Dniem Życzliwości pojawiły się informacje, że w dniu święta w piątek- 21.11.2014r.  mile będą widziani uczniowie, którzy w tym dniu przyjdą do szkoły: w kolorowym ubraniu, wesołych okularach, ciekawej fryzurze a przede wszystkim  z uśmiechem.

21 listopada w bibliotece szkolnej wystawiona została „Księga życzliwości”,

do której można było wpisać się. Chętnych nie brakowało.

W piątek 21.11.2014r wszyscy świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Uśmiechu.

W szkole panował wesoły klimat  , przekazane zostały kartki z życzeniami dla adresatów z różnych klas oraz nauczycieli,  chętni wpisywali się do „Księgi Życzliwości,”  Wszystkim nauczycielom i uczniom życzenia: dużo radości, pogody ducha i uśmiechu         przekazali organizatorzy  Święta.

Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy.

Bądźmy życzliwi nie  tylko w ten wyjątkowy dzień, ale przez cały rok!!!

Święto Życzliwości w naszej szkole przygotowali:

Uczennice  z klasy IIIc:

Patrycja  Bitner, Marta Szuławy, Sylwia Grzelak