Dyżury nauczycieli

      Lubię to:

      Rozmiar czcionki : Powiększ | Zmniejsz

      image_print

                                Dyżury nauczycieli  dla  rodziców

                               rok szkolny 2019/2020 (I okres)

      Lp.

      Nazwisko i imię

      Dzień tygodnia

      Godzina

      1.

      Andrzejewski Rafał

      piątek 

      8:00-8:45

       2. 

      Całka Maciej

      środa 

      14:55-15:40

      3.

      Cicha  Dorota

      czwartek

      15:55-16:40

      4.

      Czerniakowski Tomasz

      piątek

      8:50-9:35

      5.

      Duras Tadeusz

      wtorek

      12:25-13:10

      6.

      Gałęski Jakub

      wtorek

      14:55-15:40

      7. 

      Góralczyk Natalia

      czwartek

      13:15-14:00

      8.

      Górna Izabela

      piątek

      11:35-12:20

      9.

      Górny Krzysztof

      piątek

      15:55-16:40

      10.

      Górska Katarzyna

      czwartek

      10:45-11:30

      11.

      Grygielska  Marzena

      czwartek

      12:25-13:10

       12. Jabłoński Jarosław   poniedziałek 

      9:40-10:25

      13.

      Jarecka Agnieszka

      poniedziałek

      9:40-10:25

      14.

      Jeżyk Ewa

      środa

      9:40-10:25

      15.

      Jędraszek Grzegorz

      wtorek

      15:55-16:40

      16.

      Kiełbik Karol

      poniedziałek

      14:05-14:50

      17.

      Kowal Ewa 

      poniedziałek

      8:00-8:45

      18.

      Kozłowska Anna

      piątek

      12:25-13:10

      19.

      Koźlik Piotr

      piątek

      8:50-9:35

      20.

      Krawczyński Karol

      wtorek

      8:50-9:35

      21.

      Kwaśniewska Anna

      czwartek

      8:00-8:45

      22.

      Machała Piotr

      piątek

      11:35-12:20

      23.

      Majerowicz Agnieszka

      środa

      16:45-17:30

      24.

      Małolepsza Maria

      środa

      9:40-10:25

      25.

      Niemier-Gorzkiewicz Małgorzata

      piątek

      12:25- 13:10

      26.

      Noga Dagmara

      wtorek

      14:55-15:40

      27.

      Nowak Barbara

      środa

      10:45-11:30

      28.

      Nowak Marian

      wtorek

      12:25-13:10

      29.

      Orczyk Grażyna

      środa

      12:25-13:10

      30.

      Pietrzykowska Patrycja

      poniedziałek

      9:40-10:25

      31.

      Pilarski Grzegorz

      wtorek

      12:25-13:10

      32.

      Płócienniczak Andrzej

      poniedziałek

      8:00-8:45

      33.

      Sobczak Jarosław

      poniedziałek

      11:35-12:20

      34.

      Sobczyk Jan

      piątek

      12:25-13:10

      35.

      Stępniak Aldona

      poniedziałek

      8:00-8:45

      36.

      Strzelczyk Karolina

      wtorek

      8:00-8:45

      37.

      Trzęsowska – Migała Ewa

      wtorek

      10:45-11:30

      38.

       Walęcka Karolina

      piątek

      8:50-9:35

      39.

      Woźniak Anetta

      środa

      8:50-9:35

      40.

      Wysocka Kamila

      środa

      14:05-14:50

      41.

      Żyźniewski Marek

      piątek

      10:45-11:30

      Informację wytworzył: Andrzej Furmaniak
      Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
      Aktualizacja: 23.09.2019 Patrycja Pietrzykowska

      Share on Facebook
      Udostępnij!