Dyżury nauczycieli

      Lubię to:

      Rozmiar czcionki : Powiększ | Zmniejsz

      image_print

                                Dyżury nauczycieli  dla  rodziców

                        rok szkolny 2018/2019

      Lp.

      Nazwisko i imię

      Dzień tygodnia

      Godzina

      1.

      Andrzejewski Rafał

      piątek

      12:25-13:10

      2.

      Cicha  Dorota

      poniedziałek

      8:50-9:35

      3.

      Czerniakowski Tomasz

      środa

      8:00-8:45

      4.

      Duras Tadeusz

      środa

      12:25-13:10

      5.

      Gałęski Jakub

      czwartek

      11:35-12:20

      6.

      Górna Izabela

      wtorek

      8:50-9:35

      7.

      Górny Krzysztof

      środa

      8:50-9:35

      8.

      Górska Katarzyna

      poniedziałek

      13:15-14:00

      9.

      Grygielska  Marzena

      środa

      9:40-10:25

      10.

      Jabłoński Jarosław

      poniedziałek

      11:35-12:20

      11.

      Jarecka Agnieszka

      czwartek

      8:50-9:35

      12.

      Jeżyk Ewa

      poniedziałek

      9:40-10:25

      13.

      Jędraszek Grzegorz

      czwartek

      9:40-10:25

      14.

      Kiełbik Karol

      piątek

      10:45-11:30

      15.

      Kozłowska Anna

      piątek

      9:40-10:25

      16.

      Koźlik Piotr

      środa

      13:15-14:00

      17.

      Krawczyński Karol

      środa

      9:40-10:25

      18.

      Kwaśniewska Anna

      środa

      11:35-12:20

      19.

      Machała Piotr

      środa

      10:45-11:30

      20.

      Maciejewska  Eulalia

      piątek

      10:45-11:00

      21.

      Majerowicz Agnieszka

      poniedziałek

      11:35-12:20

      22.

      Małolepsza Maria

      czwartek

      14:55-15:40

      23.

      Noga Dagmara

      czwartek

      15:45-16:30

      24.

      Nowak Barbara

      poniedziałek

      8:50-9:35

      25.

      Nowak Marian

      środa

      10:45-11:30

      26.

      Orczyk Grażyna

      wtorek

      12:25-13:10

      27.

      Pietrzykowska Patrycja

      piątek

      10:45-11:30

      28.

      Pilarski Grzegorz

      środa

      12:25-13:10

      29.

      Płócienniczak Andrzej

      piątek

      14:55-15:40

      30.

      Salamon Joanna

      wtorek

      9:40-10:25

      31.

      Sobczak Jarosław

      środa

      12:25-13:10

      32.

      Sobczyk Jan

      środa

      11:35-12:20

      33.

      Stępniak Aldona

      środa

      9:40-10:25

      34.

      Strzelczyk Karolina

      wtorek

      8:00-8:45

      35.

      Trzęsowska – Migała Ewa

      czwartek

      9:40-10:25

      36.

       Walęcka Karolina

      piątek

      9:40-10:25

      37.

      Woźniak Anetta

      środa

      12:25-13:10

      38.

      Żyźniewski Marek

      wtorek

      8:50-9:35

      Informację wytworzył: Andrzej Furmaniak
      Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
      Aktualizacja: 13.09.2018 Patrycja Pietrzykowska

      Share on Facebook
      Udostępnij!