Bohaterem można być różnym – w ogrodzie przy grillu, na stoku na nartach, w kuchni podczas gotowania, ale przede wszystkim można być mistrzem w dobrze wybranym zawodzie, tzn. takim, który przyniesie świetną kasę, prestż i ciągły rozwój z możliwością stworzenia własnego biznesu. Takim bohaterem jest każdy, kto kształci się w kaliskiej „samochodówce” wybierając nasze zawody.

W obecnych czasach nie ma konieczności opuszczania domu w celu zrobienia zakupów, wystarczy tablet, czy smartfon, aby za pomocą jednego kliknięcia mieć to, o czym marzysz – nawet z drugiego końca świata. Aby wybrany towar dostał się do konsumenta potrzebny jest sprawny środek transportu, kierowca oraz osoba, która będzie nadzorowała proces przemieszczania towarów – logistyk lub spedytor.

Zmiany gospodarcze zachodzące we współczesnym świecie, ciągły rozwój nanotechnologii, nowoczesnych modeli pojazdów oraz ekologistyki napędzają rozwój branży motoryzacyjnej i logistycznej. Na rynku pracy potrzebni są od zaraz fachowcy w zakresie obsługi klienta, obsługi i eksploatacji pojazdów samochodowych, diagności, mechatronice samochodowi, czy logistycy.

Chcąc spełniać swoje marzenia, zarabiać duże pieniądze, czy zostać superbohaterem powinieneś koniecznie rozpocząć zdobywanie wiedzy i umiejętności w zawsze profesjonalnej „samochodówce” kształcąc się w zawodach: technik pojazdów samochodowych, technik logistyk, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych pod mecenatem wyśmienitych fachowców oraz w renomowanych serwisach samochodowych i firmach logistyczno – transportowych.

Każdy powinien wybrać taki kierunek, którym będzie z radością podążał przez całe zawodowe życie. Wybierz to, co lubisz i czym będziesz się mógł zajmować na co dzień.

Szkoły zawodowe nie są już „obciachem”, pracodawcy tęskną za absolwentami tych szkół, a uczelnie wyższe za średnią kadrą techniczną. 

 

Dane kontaktowe do najlepszej szkoły samochodowej:

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica w Kaliszu

Ul. 3 Maja 18, 62-800 Kalisz

Tel. 62 75755382

E-mail: zss@zss-kalisz.pl

www.zss-kalisz.pl

llllllll

prezentacja o szkole  

jjjjj

 

Informację wytworzył: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 25.03.21 Patrycja Pietrzykowska

Zmień rozmiar czcionki
Wybierz kolor