W dzisiejszych czasach edukacja nie ogranicza się już tylko do teorii w podręcznikach. Nowoczesne metody nauczania kładą nacisk na praktyczne umiejętności i rozwijanie zdolności przedsiębiorczych. Uczniowie Technikum nr 3 zgłosili się do udziału w „Mistrzostwach Biznesu i Zarządzania”. Julia Jendrowska z 3dp, Piotr Kałużny z 3dp oraz Filip Sobczyk z 4cp rozpoczęli przygodę z z wirtualnym biurem podróży. W tym konkretnym przypadku, uczniowie przejmują rolę właścicieli i menedżerów wirtualnego biura podróży. To wyjątkowe wyzwanie wymaga nie tylko kreatywności, ale także umiejętności zarządzania zasobami, marketingu, obsługi klienta i wielu innych dziedzin.
Wirtualne biuro podróży, prowadzone przez uczniów, nie jest jedynie symulacją rzeczywistości. To. Uczestnicy muszą opracować unikalne oferty, strategie marketingowe, a także dbać o zadowolenie klientów.
Postępy w symulacji będziemy przedstawiać na bieżąco , teraz grupa pracuje nad nazwą firmy, logo przedsiębiorstwa oraz oblicza potrzebne stanowiska pracy.
Czas na decyzję mamy do końca tygodnia ! Trzymamy kciuki !
Informację wytworzył: Paweł Sobczyk
Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 24.11.2023 Patrycja Pietrzykowska
Zmień rozmiar czcionki
Wybierz kolor