Auto – Quiz „Bist du ein Autokenner?”

Auto – Quiz „Bist du ein Autokenner?”

Dnia 25 marca 2014 w naszej szkole  odbył się  quiz na temat ogólnej wiedzy motoryzacyjnej.

Konkurs prowadzony był przez panią Dorotę Cichą w języku niemieckim, miał na celu poszerzenie znajomości specjalistycznego słownictwa motoryzacyjnego.

Auto- Quiz był imprezą  pożegnalną dla klas maturalnych, które za kilka tygodni opuszczą mury naszej szkoły.

Uczestnicy pracowali w zespołach klasowych, przygotowali swoje stanowiska, niektórzy mieli nawet jednakowe zespołowe koszulki.

Od samego początku toczyła się zacięta walka.

Po 1 etapie różnice punktowe wynosiły jeden punkt, do drugiego etapu z czterech startujących zespołów awansowały dwa z klasy 4B i 4D.

To właśnie między tymi drużynami odbył się finał. Ostatecznie po zaciętej walce i kolejnych małych różnicach punktowych zwyciężyli reprezentanci klasy 4B, wyprzedzając o włos klasę 4D.

Gratulacje !!!    :)

Zwycięska ekipa otrzymała pamiątkowe  dyplomy, które wręczone zostały przez pana Dyrektora Tomasza Stępniaka.

Wszyscy otrzymali  małe niespodzianki przygotowane przez organizatorów!

Konkurs mimo ostrej i zaciętej walki był dla wszystkich zabawą i przyjemnością :)

Organizatorami byli uczniowie klasy 2a i 1a oraz miłe koleżanki z klasy 3c i 2c.

Notatkę przygotował: Michał Macią kl. Ia