Mikołajki z wolontariuszami “Samochodówki”

Wolontariusze Szkolnego Klubu „Turboserce” przeprowadzili szkolną zbiórkę, która pozwoliła na przygotowanie poczęstunku i paczek dla dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej KARAN w Kaliszu. Uczniowie naszej szkoły kolejny raz pokazali wielkie i swoją moc pomagania innym. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, dzięki której mogliśmy podarować prezenty mikołajkowe i wywołać uśmiech na twarzy dzieciaków.
Wolontariusze z klasy IVb i Id wraz z panią pedagog Moniką Polińską uczestniczyli również w spotkaniu z dziećmi w świetlicy. Wspólnie śpiewane kolędy, opowieści
o tradycjach wigilijnych, potrawach, prezentach i zwyczajach w różnych regionach Polski wytworzyły atmosferę radości i wiary w lepsze jutro i lepszych ludzi.

Informację wytworzyła: Dorota Cicha
Aktualizacja: 13.12.2017 Patrycja Pietrzykowska