„Mistrzowie techniki motoryzacyjnej” 2016

W środę 26.10.2016 roku w szkole odbyła się czwarta edycja konkursu „Mistrzowie techniki motoryzacyjnej”.
      Konkurs ten dotyczył wiedzy technicznej budowy pojazdów w zakresie mechaniki oraz elektrotechniki i elektroniki.
      Były dwa etapy konkursu. Pierwszy polegał na rozwiązaniu testu. Po nim najlepsi konkursowicze przystępowali do etapu praktycznego. W tym etapie były dwa zadania, z podziałem na mechanikę i część elektryczną. W tym etapie osobne zadania mieli uczniowie z technikum oraz szkoły zasadniczej. Z każdej szkoły zostało wyłonionych troje najlepszych uczniów, którym gratulujemy.
      Pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie również gratulujemy odwagi przystąpienia do niego, a tym samym sprawdzenia się.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Informację wytworzył: Rafał Andrzejewski
      Aktualizacja: 31.10.2016r Patrycja Pietrzykowska