PODSUMOWANIE ROKU 2020/2021

W tym roku szkolnym pomimo wielu trudności braliście udział w projektach wychowawczych, oddawaliście krew, promowaliście czytelnictwo, zdrowy styl życia i savoir-vivre, organizowaliście Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Andrzejki, spotkania świąteczne, sprzątaliście świat i tworzyliście projekty artystyczne: kartki plakaty, kalendarz klasowy, filmy i prezentacje. Niektórzy nawet piekli ciasta realizując projekt językowo-kulinarny. Wielu z Was zgłosiło się do konkursu języka angielskiego zawodowego, innym z Was udało się pójść z klasą do kina, na zawody i na lekcję w plenerze. Odpoczywajcie ma wakacjach, a w reportażu znajdziecie mix zdjęć z zajęć i projektów wychowawczych tych stacjonarnych, hybrydowych i online.

Informację wytworzyła: Katarzyna Górska
Aktualizacja:06.07.2021 Patrycja Pietrzykowska