Pomoc dla Gabrysi Chojeckiej

Po raz kolejny uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy „Samochodówki” wykazali się wrażliwością i dobrym sercem. Tym razem pomagaliśmy dziewczynce chorej
      na neuroblastomę. Pomysł przyłączenia się do ogólnopolskiej zbiorki pieniędzy na leczenie zaproponowała nasza koleżanka Natalia Powązka z klasy 2a.
      W terminie 27.11.2017-04.12.2017 Szkolny Klub Wolontariusza „Turboserce” wraz
      z Samorządem Uczniowskim przeprowadził zbiórkę. Udało się ostatecznie zebrać kwotę 1000 zł, która została przekazana na konto fundacji „Krwinka” z dopiskiem imiennym.
      Do udziału w akcji nasi wolontariusze zachęcali również za pomocą portali społecznościowych (Facebook, Instagram). Dzięki temu do zbiórki dla Gabrysi przyłączyły się również znane osoby ze świata piłki nożnej.
      Dziękujemy wszystkim za okazanie dobrego i szczodrego serca a, Gabrysi i jej rodzicom życzymy zdrowia.

Akcję charytatywną zorganizowali i przeprowadzili uczniowie klasy 3c:
      E. Grzelak
      N. Milewska