„WF z KKS-em”

 

 

Mateusz Żytko, Ivan Vidal Gonzalez i Gabriel Vidal Gonzalez odwiedzili dziś uczniów kaliskiej „Samochodówki”.
Spotkanie w Zespole Szkół Samochodowych odbyło się w ramach akcji „WF z KKS-em”, podczas której nasz klub czynnie zachęca do uprawiania sportu i wszelkiej aktywności ruchowej oraz propaguje zdrowy styl życia. Inicjatorami spotkania byli doskonale znani z KKS-u Karol Kiełbik i Krzysztof Górny, natomiast opiekę nad naszymi hiszpańskimi zawodnikami sprawowała pani Anna Kwaśniewska.

Wyselekcjonowana grupa uczniów zarówno tej męskiej jak i tej żeńskiej części kaliskiej „Samochodówki” wzięła udział w zajęciach, które poprowadził Mateusz Żytko – były młodzieżowy Mistrz Europy U-18 i mistrz Polski w barwach Zagłębia Lubin oraz Ivan i Gabriel Vidal Gonzalez. Po ćwiczeniach przygotowanych przez nauczycieli nasi piłkarze wspólnie z uczniami rozegrali mecz pokazowy, po którym rozpoczęła się konferencja dla licznie zgromadzonej tego dnia publiczności.

Wszyscy obecni dowiedzieli się m.in., że Mateusz Żytko w barwach reprezentacji Polski grał przeciwko Petrovi Cechowi, czy w jednej drużynie z Tomaszem Kuszczakiem oraz że ulubioną polską potrawą naszych hiszpańskich zawodników są pierogi z mięsem.

Na zakończenie uczestnicy zajęć otrzymali klubowe gadżety i zaproszenia na mecz
z Wdą Świecie, natomiast organizatorzy spotkania koszulkę z autografami piłkarzy pierwszego zespołu. Nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć, autografów
i pamiątkowych „selfie”.

Informację wytworzył: Karol Kiełbik
Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 25.10.2018 Patrycja Pietrzykowska

Zmień rozmiar czcionki
Wybierz kolor