Zakończenie roku klas czwartych

W piątek 26 kwietnia Zespół Szkół Samochodowych, pożegnał uczniów klas czwartych.

Część oficjalna uroczystości przyniosła wiele wzruszeń. Uroczyste przemówienie wygłosił Pan Tomasz Stępniak, dyrektor ZSS w Kaliszu. Gościem specjalnym uroczystości był Marek Bogusz, absolwent szkoły oraz wieloletni prezes ,,Automobilklub Kaliski”.

Najbardziej wyróżniający się uczniowie odebrali świadectwa z czerwonym paskiem oraz pamiątkowe nagrody książkowe.

Absolwenci klas czwartych krótkim programem artystycznym, podziękowali za cztery lata wspólnej pracy całemu Gronu Pedagogicznemu, a w szczególności swoim Wychowawcom. Natomiast przedstawiciele klas trzecich, w imieniu całej społeczności szkolnej, pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, wręczając symboliczne upominki.

Przed naszymi Absolwentami teraz krótki czas powtórek, ponieważ już w poniedziałek 6 maja przystąpią do pierwszego z egzaminów maturalnych.

Życzmy powodzenia i trzymamy za Was kciuki.

Informację wytworzyła: Marzena Grygielska
Informacje autoryzował: Tomasz Stępniak