Dziś rozegraliśmy mecz piłki siatkowej, w którym nauczyciele… cóż… zaprezentowali już wakacyjną formę 

Reprezentacja uczniów z klas 1A i 1B wygrała spotkanie 1:5 i trzeba przyznać — zasłużenie!
Wbrew zasadom pojawiło się nawet 6 setów z rzędu (tak, wiemy… nie powinno, ale emocje były zbyt dobre, żeby przerywać
). Liczyła się przede wszystkim radość gry, śmiech i wspólna zabawa.
• Karol Kiełbik
• Agnieszka Jarantowska
• Marta Szczepaniak
• Paweł Sobczyk
• Marek Żyźniewski
• Agnieszka Kujawińska
– Andrzej Płócienniczak
• Nazar Demczuk
• Dawid Młynarczyk
• Gracjan Klusak
• Antoni Wolczyński
• Dawid Krasnosielski
• Bartłomiej Karski
• Szymon Waszak
Było sportowo, było głośno, a uśmiechy nie schodziły z twarzy.
A jedno jest pewne — po wakacjach czas na rewanż! 



Informację wytworzyła: Agnieszka Jarantowska
Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 17.06.2026 Patrycja Pietrzykowska
Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 17.06.2026 Patrycja Pietrzykowska
















