Mistrzowie Techniki Motoryzacyjnej – edycja 2023

24 i 27. listopada 2023 roku odbył się konkurs „Mistrzowie techniki motoryzacyjnej”.
W pierwszym dniu był etap teoretyczny składający się z pytań testowych. W tej części 6 najlepszych uczniów zakwalifikowało się do etapu drugiego,
w którym była część praktyczna. Na nią składały się dwa zadania, a mianowicie z mechaniki pojazdowej oraz z elektromechaniki.
Etap praktyczny został przeprowadzony w drugim dniu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kaliszu.
W piątek 8 grudnia odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie „Mistrzowie techniki motoryzacyjnej”. Nagrody były wręczane przez Pana Dyrektora Tomasza Stępniaka w obecności Pani Aldony Leśnej z firmy Agro – Star w Kaliszu, sponsora nagród oraz organizatorów konkursu nauczycieli Rafała Andrzejewskiego i Piotra Koźlika. Nagrodami były zestawy kluczy oraz małe upominki. Również została przyznana nagroda wyróżniająca dla ucznia, który uplasował się tuż za podium – 4 miejsce.

I miejsce – Michał Paszkowiak kl. 5ap
II miejsce – Krzysztof Garncarek kl. 3ap