Kolejna Firma Samochodowa rozpoczyna współpracę z naszą szkołą

Kolejna firma samochodowa  rozpoczyna współpracę z naszą szkołą. Jest nią DAF z siedzibą w Ostrowie Wlkp. Przeprowadzono już wstępne rozmowy, zapadły ustalenia o sposobie współpracy związanej z kształceniem zawodowym uczniów, realizacją praktyk oraz wspomaganiem szkoły w zakresie doposażenia dydaktycznego. W niedalekiej przyszłości planowane jest również podpisanie umowy partnerskiej o współpracy między stronami.

Jako dyrektor szkoły cieszę się bardzo z faktu, że przybywa nam coraz więcej partnerów chcących inwestować swój potencjał w przyszłość młodzieży kaliskiej samochodówki.

ESA Trucks Polska to Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF

Firma o holenderskich korzeniach posiadająca swoje oddziały na terenie Danii, Holandii, Polski i ponad 90 lat doświadczenia

Oferujemy Ci:

• Bardzo wysokie wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy i szkolenia producenta
  • Zespół najlepszych specjalistów w branży
  • Najnowocześniejszy obiekt serwisowy
  • Pracę z najlepszym pojazdem ciężarowym na rynku

www.esatrucks.pl

Informację wytworzył: Tomasz Stępniak