Mikołajki w Karanie – grudzień 2022

Już od kilku lat uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Kaliszu uczestniczą w Mikołajkach zorganizowanych w świetlicy socjoterapeutycznej KARAN
w Kaliszu. Paczki ze słodyczami, które przynieśli dla dzieci z rodzin najuboższych i niewydolnych wychowawczo sprawiły maluchom ogromną radość.
I chociaż podopiecznych świetlicy zdziesiątkowała szalejąca grypa i przeziębienie, to wspólnie zaśpiewane kolędy przy akompaniamencie gitary, wprowadziły nastrój radosny i świąteczny. Z uczniami klasy IV cp Zespołu Szkół Samochodowych w Kaliszu w uroczystości uczestniczyła Monika Polińska- pedagog szkolny oraz Karina Szymańska- przewodnicząca Rady Rodziców klasy 1az.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji i WIELKIE SERCE.

Pamiętajmy DOBRO WRACA  🙂

Informację wytworzyła; Monika Polińska