Noc Zawodowców 2022

7 października 2022r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Opatówku odbyła się Noc Zawodowców 2022, czyli spotkanie i wystawy szkół zawodowych
z Kalisza i okolic. Nasza szkoła również wzięła udział w tym wydarzeniu. Na naszym stanowisku prezentowane były umiejętności demontażu i montażu motocykla oraz silnika motocyklowego. Swoje umiejętności mechaniczne prezentowali uczniowie i uczennice z klasy 1cz czyli mechanicy motocyklowyi: Natalia Bałwas, Judyta Brajer, Zofia Koniak i Norbert Dobrasiak, uczniowie klasy 4ap technik pojazdów samochodowych: Michał Paszkowiak, Wiktor Wieloch, Adam Kupaj, Adam Kaczmarek, a także uczniowie klasy 4bg technik pojazdów samochodowych: Maciej Dobrach i Jacek Kozica.

Opiekunami byli nauczyciele: Piotr Koźlik, Rafał Andrzejewski, Marek Żyźniewski

Informację wytworzył: Rafał Andrzejewski