Szkolenie praktyczne BMW DRIVETOTEACH w nowoczesnym obiekcie szkoleniowym

Branża automotive nieustannie się rozwija i wymaga od specjalistów aktualnej wiedzy i umiejętności. BMW Group Polska stworzyło program łączący pasję do motoryzacji z edukacją. Już drugi rok nauczyciele ze szkół  i uczelni kształcących w zawodach samochodowych biorą udział w szkoleniach online. Również nauczyciele naszej szkoły biorą systematyczny udział w tych szkoleniach.

Innym działaniem realizowanym w ramach tego programu było szkolenie dla nauczycieli zawodu w ośrodku szkolenia BMW w Jawczycach. Spośród wielu chętnych z całej polski na szkolenie został zaproszony nauczyciel naszej szkoły Piotr Piotrowski.

Temat szkolenia był niezwykle elektryzujący! Nauczyciele szkolili się w zakresie naprawy podzespołów HV układów wysokonapięciowych generacji 5.0 grupy BMW. Szkolenie skoncentrowało się na zagadnieniach związanych z bezpieczną pracą przy komponentach wysokonapięciowych, odłączaniem układu HV od zasilania, wymianą modułu ogniw w akumulatorze HV, testach End of Service, a także naprawą wysoce zintegrowanego elektrycznego zespołu napędowego.

Poniżej link do relacji z tego szkolenia.

https://www.youtube.com/watch?v=1w-g1f2haC8

Dziękujemy BMW Polska za wspaniałą inicjatywę podnoszącą kwalifikacje nauczycieli oraz za udostępnienie relacji filmowej ze szkolenia stacjonarnego.

 

Informację wytworzył: Piotr Piotrowski
Informację autoryzował: Tomasz Stępniak
Aktualizacja: 06.12.2023 Patrycja Pietrzykowska

Zmień rozmiar czcionki
Wybierz kolor