“Twój ciuch ma drugie życie. Zbiórka jednego niepotrzebnego ciucha”

Serdeczne podziękowania za udział w kolejnej akcji charytatywnej. Wraz z  Fundacją Bread of Life nasza szkoła zorganizowała akcję zbiórki ubrań dla ludzi potrzebujących.  Samochodówka jak zawsze okazała się hojna i dobrze zorganizowana. Zebraliśmy około 200 ubrań.💙💓💙 Wszystkim darczyńcom przekazujemy również podziękowania od szefa fundacji Pana Tomasza Jeżyka.

W dniach 8-22 listopada 2021r. w naszej szkole w ramach współpracy z fundacją „Bread of life” odbyła się zbiórka charytatywna “Twój ciuch ma drugie życie. Zbiórka jednego niepotrzebnego ciucha”. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły przynosili odzież, która przeznaczona była dla potrzebujący. Uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę przyznano punkty z zachowania (od 10p. do max. 30p., w zależności o ilości i jakości).

W organizację akcji zaangażowani byli uczniowie: Michał Paszkowiak (kl 3ap), Adam Kaczmarek (kl. 3ap), Marce, Aleksandra Cepak (kl. 2cp). Opiekunkami były p. Dorota Cicha i p. Anetta Woźniak.

Informację wytworzyła: Dorota Cicha
Informację autoryzował: Tomasz Stęoniak